Grafiki – oferta

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc i skontaktuj się!

Pewnie prowadzisz swoją firmę, markę osobistą czy sprzedajesz produkty online lub chcesz to robić. Może znasz podstawy Canvy lub innego programu graficznego i zastanawiasz się czy pomoc grafika jest Ci w ogóle potrzebna? Podobnie jak w innych obszarach Twojego biznesu, możesz wszystko zrobić sama, ale czy warto?

Spójrz…

Specjalista wykona pracę pewnie szybciej i lepiej, a Ty zamiast spędzać godziny np. przeglądając tutoriale na YT, spędzisz ten czas na rozwoju swojego biznesu. Zlecając stworzenie grafik, zaoszczędzisz czas, a nawet pieniądze i będziesz mogła je przeznaczyć na to, co robisz najlepiej.

Dobry grafik ma wiedzę z zakresu projektowania, psychologii, zna przynajmniej podstawy UI/UX, nie mówiąc już o znajomości obsługi programów graficznych. Dużo, co nie? Masz czas i siłę żeby w to wszystko się zagłębić, zrozumieć i wdrożyć? Lepiej poświęcić tę energię sercu Twojego biznesu i go rozwijać, w końcu czas nie jest z gumy (niestety).

I tu wkraczam ja! Cała na biało…

Oczywiście żartuję z tym białym, ale z grafiką z przyjemnością Ci pomogę przy okazji uwalniając Twój cenny czas. Współpracę zaczynamy od briefu, który przesyłam Ci do wypełnienia. Gdy mi go odeślesz zadaję dodatkowe pytania lub od razu zaczynam działać. “Tury” poprawek w cenie są trzy. Na zlecenie poprawek w każdej z nich masz 5 dni roboczych, a ja w ciągu maksymalnie następnych 5 dni roboczych je wdrażam. Rozliczenie jest projektowe, ale jeśli wolisz możemy ustalić stawkę godzinową. Stawka za jeden projekt zaczyna się u mnie już od 60 zł brutto.

Masz dodatkowe pytania? Śmiało pisz na maila, fb lub ig, tak jak Ci wygodniej!

Jesteś zdecydowana na podjęcie współpracy? Napisz do mnie a wyślę Ci brief do wypełnienia i działamy!

Chcesz podziałać sama? Zajrzyj do mojego sklepu z poradnikami w formie e-booków. Być może znajdziesz tam to, czego potrzebujesz.

Shopping Cart
Scroll to Top