Hej! Tu Kinga, specjalistka od web designu.

Kinga

Pomogę Ci stworzyć Twoje wymarzone miejsce w sieci.

Jestem Kinga i tworzę markę KG Digitals. Z wykształcenia jestem finansistką, a zawodowo zajmuję się web designem i grafiką. Wspieram obecność małych i średnich biznesów w sieci tworząc dla nich profesjonalne strony internetowe.

Jak to się stało, że wyklikuję strony?

Kinga - o mnie

Zacznijmy od początku. Po ukończeniu finansów i rachunkowości na SGH w Warszawie poszłam klasyczną ścieżką — studia, korpo, tabelki. Męczyło mnie biuro i zostawanie po godzinach. Do tego wciąż te same zadania i dobijające myśli o nikłej sprawczości: jak, do cholery, moja praca wpływa na ten świat? 

Pewnego dnia przelała się czara goryczy. Po prostu wstałam i się zwolniłam. Wiem, że to brzmi jak scena z filmu, ale uwierz mi, że faktycznie tak było.

Praca w takim trybie przestała mieć dla mnie jakikolwiek sens. Co z tego, że za oknem świeciło słońce, kiedy nie mogłam się nim nacieszyć? Dlatego postawiłam wszystko na jedną kartę i zaczęłam szukać siebie. Jedyne, co wtedy wiedziałam to to, że finanse w moim przypadku się nie sprawdziły. Dziś doceniam doświadczenie i umiejętności, jakie zdobyłam na studiach oraz podczas pracy w korporacji, ale nie chcę zajmować się tym zawodowo.

Zainteresowałam się grafiką. Rozwijałam tę pasję idąc w kierunku web desginu — tak zaczęłam tworzyć strony. Zagadnienia techniczne i projektowe w obszarze digital okazały się strzałem w dziesiątkę.

Ćwiczyłam i doszkalałam się, dzięki czemu szybko dostałam pierwszą pracę w branży. Tworzyłam w niej zarówno nowe projekty, jak i zarządzałam już istniejącymi stronami. Dzięki intensywnej praktyce rozwinęłam swoje umiejętności związane z samym projektowaniem, ale też m.in. z widocznością witryn w wyszukiwarkach, utrzymaniem serwerów czy walką z wirusami.

Gdzie jestem teraz?

Kinga - web designer

Dziś rozwijam własną markę i skupiam się na tworzeniu dla klientów indywidualnych, dostarczając im funkcjonalne witryny, które zachwycają stylistyką. Oferuję też usługi graficzne i edukacyjne — projektuję grafiki oraz piszę poradniki w formie e-booków kierowane do przedsiębiorców.

Dzięki determinacji i wysiłkowi spełniam się na kreatywnej ścieżce web designu. Mam świadomość, że stało się tak dzięki odwadze i ryzyku, które podjęłam. Wiem też, że jest więcej takich osób jak ja. Osób, które chcą zmienić swoje życie, działać na własną rękę i robić to, co lubią, a nie to, co muszą.

Jeśli jesteś jedną z nich i dotarłaś aż tu, to z pewnością zainteresuje Cię moja oferta. Zobacz, dlaczego warto mi zaufać i co mogę dla Ciebie zrobić! Tfu, zaprojektować.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Strona internetowa powinna być zaprojektowana tak, aby budować Twój wizerunek w internecie i wspierać rozwój Twojej firmy. To wystarczające argumenty, by powierzyć jej tworzenie profesjonaliście. Zobacz, co sprawia, że warto ze mną współpracować!

Mam umiejętności w zakresie IT, projektowania i wdrażania stron internetowych potwierdzone certyfikatami:
– kurs od Dare IT „Wstęp do UI”,
– kurs designu i projektowania stron w Webflow,
– kurs Webflow 101 Certification Exam dotyczący obsługi kreatora Webflow, z nawiązaniem do HTML i CSS,
– kurs “Webdeveloper od podstaw w 15 dni” z potężną dawką wiedzy na temat HTML i CSS,
– certyfikat Million Labs Certified Bubble Associate na temat budowania aplikacji w narzędziu w narzędziu bubble.io,
– kurs Airdev – No-code developer na temat budowania zaawansowanych aplikacji w narzędziu bubble.io.
Moja praca jest też moją pasją — śledzę nowinki, znam branżowe trendy. Wiem, co jest passe, więc możesz być pewna, że nie wyklikam dla Ciebie webowego dinozaura!
Cechuje mnie empatia i otwartość na potrzeby klientów. Angażuję się w każdy projekt i staram się, by za każdym razem jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta.
Dbam o transparentną komunikację na każdym etapie współpracy. Dzięki temu projekt, jaki dla Ciebie przygotuję, będzie odzwierciedleniem Twojej wizji wymarzonej strony. Jednocześnie możesz liczyć także na moje porady — powiem szczerze, co jest dobrym, a co złym pomysłem i wyjaśnię Ci dlaczego.
Stworzyłam kompleksową ofertę, by jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby — możesz zamówić u mnie nie tylko całą stronę internetową od A do Z, ale także sam audyt czy grafiki.
Jestem partnerką LH.pl, firmy hostingowej, z której usług sama korzystam — dzięki temu możesz być pewna, że otrzymasz wsparcie również „od zaplecza” oraz hosting na korzystnych warunkach.
Shopping Cart
Scroll to Top