Strony www – oferta

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc.

Ty też możesz mieć profesjonalną stronę internetową, która wyróżni Cię spośród konkurencji!

Nie musisz poświęcać czasu na przerabianie kursów czy poprawki do poprawek, bo coś nie działa, bo nie tak wygląda, bo akurat tego nie było w kursie.

Stworzę stronę za Ciebie i dla Ciebie! Dostaniesz ode mnie swoją www, która działa perfekcyjnie. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze, które musiałbyś wydać na szkolenia lub dodatkowe korekty.

Pomyśl…

Załóżmy optymistycznie, że kurs tworzenia prostych stron kosztuje 1000 zł i jego przerobienie to 30 godzin, czyli jeśli poświęcisz godzinę dziennie ukończenie kursu zajmie Ci aż 30 dni! I to wliczając weekendy.

Po przerobieniu kursu okazuje się, że coś tam na stronie nie działa, strona nie wygląda tak jak Ty chcesz, masz mnóstwo pytań a odpowiedzi brak. Spędzasz jakieś 3h na szukaniu rozwiązania, kolejne 2h na samodzielnej próbie naprawy/ dostosowania. W końcu się poddajesz i szukasz wsparcia, co zajmuje Ci kolejne 2h oraz 500 zł.

Ostatecznie poświęcasz w sumie 1500 zł i aż 37 godzin. Jeśli godzina Twojej pracy to 50 zł, to właśnie “wydałeś” dodatkowe 1850 zł, czyli w sumie 3350zł i spędziłeś jakieś 1,5 miesiąca na “walce” z samodzielnym utworzeniem strony!

A teraz spójrz…

W zaledwie 30 minut możesz mi przekazać swoje potrzeby, a ja zajmę się resztą. Podczas gdy ja pracuję nad Twoją stroną, Ty możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej. Za maksymalnie 14 dni, bez stresu i dodatkowych nakładów czasowych, otrzymasz gotową stronę, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. I co najważniejsze – nie musisz się martwić, że później nie będziesz wiedzieć jak ją obsługiwać, ponieważ przekazuję Ci tę wiedzę i wskazówki.

Dlatego inwestując w moje usługi, zyskujesz nie tylko doskonałą stronę internetową i to ponosząc mniejszy koszt, ale także spokój i czas na rozwijanie swojego biznesu, czyli na to, co robisz najlepiej.

Decydując się na współpracę ze mną, bez względu na to jakiej strony potrzebujesz, możesz liczyć na:

indywidualny design dopasowany do Twojej marki aby zachować spójność,
wsparcie w wyborze hostingu oraz domeny, tak aby spełniały Twoje potrzeby i były dla Ciebie korzystne – ze mną możesz otrzymać 20% rabatu
zoptymalizowanie strony pod kątem technicznego SEO, ponieważ oprócz treści na stronie, techniczne aspekty także mają wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania,
wdrożenie do samodzielnej obsługi strony, wskazówki oraz dobre praktyki zarządzania stroną, abyś mógł swobodnie i samodzielnie wykonywać podstawowe czynności (aktualizacje, bezpieczeństwo, zarządzanie wpisami, zakładkami) bez potrzeby dodatkowych wydatków na specjalistę.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Pobierz brief klikając przycisk na dole strony, wypełnij go i prześlij do mnie na hello@kgdigitals.pl. Na jego podstawie przedstawię Ci wstępną wycenę.
Po Twojej akceptacji prześlę Ci fakturę (bez vat) na kwotę zaliczki (20%), następnie przygotuję propozycję wyglądu Twojej strony (z reguły dotyczy to strony głównej) oraz rozmieszczenia elementów.
Gdy zaakceptujesz moją propozycję, przechodzę do zainstalowania WordPressa na serwerze oraz utworzenia Twojej strony internetowej.
Na końcu pokazuję Ci jak obsługiwać stronę, daję wskazówki, porady i odpowiadam na Twoje pytania.

Voila! Twoje wymarzone miejsce w sieci gotowe!

To jak? Chcesz zaoszczędzić czas, pieniądze i powierzyć stworzenie Twojej strony www specjalistce?

Chcesz podziałać sama? Zajrzyj do mojego sklepu z poradnikami w formie e-booków. Być może znajdziesz tam to, czego potrzebujesz.

Shopping Cart
Scroll to Top